Apie mus

Pradžia

„Šiaurės vartai“ – tai kompaktiškas, jaukus, simpatingas 3 žvaigždučių viešbutis, įsikūręs Joniškio miesto centre. Puikiai tiks verslo reikalais atvykstantiems svečiams, čia bus gera pailsėti, patogu apsistoti keliaujant Hanza maršrutu!

„Šiaurės vartai“ pirmą kartą duris atvėrė 1999 metais. Nuo to laiko augino patirtį bei aptarnavimo kultūrą, kūrė savitą charakterį, o šiandien jis – gyvenimo mokslus išėjęs, patirčių subrandintas, puikiai išmanantis svečių poreikius. Ir, svarbiausia, tai – privataus šeimos verslo pagrindu gimęs, su meile puoselėjamas, nuolatiniu rūpesčiu gaubiamas viešbutis.

Tai, kokius mus matote dabar, pažymėta svarbaus pokyčio viešbučio istorijoje. Nuo 2007 metų „Šiaurės vartų“ svečiai pasitinkami renovuotame pastate, kūrybiškai įrengtose patalpose pačiame Joniškio centre.

Dabar

Šiandien „Šiaurės vartai“ – tai 18 kambarių, ir kiekvienas jų yra savitai jaukus. Įvairių spalvų interjeras ir dizaino detalės kambariuose kuria skirtingas nuotaikas. Tad kiekvienas svečias ras sau tinkamą aplinką pagal savo individualius poreikius, polinkius, charakterį. Kambaryje parūpinome galimybę naudotis internetu, kabeline televizija, elektriniu virduliu.

Viešbučio administracija – tai, kas skirta jūsų pirmam ir visiems kitiems žingsniams bei patogumams viešbutyje – dirba nuo 8.00 iki 22.00. Čia, svečių registratūroje, galėsite pasinaudoti kopijavimo ir spausdinimo paslaugomis, internetu, faksu.

Savo augintinius žmonės dažnai vertina kaip savo šeimos narius ir mielus pakeleivius. Pastebime, kad šiais laikais daugybė žmonių keliauja su gyvūnais. Savo paslaugas siūlydami kaip patogią kelionės stotelę Jums, norime, kad ji taptų svetinga ir Jūsų augintiniui!

Esame ne tik žmonėms, bet ir gyvūnams draugiškas viešbutis!
Padarysime viską, kas nuo mūsų priklauso, kad jūsų kelionė ar viešnagė būtų maloni. Viešbučio savininkų ir personalo kasdienės veiklos taisyklė bei nuoširdus rūpestis – užtikrinti svečių ramybę, privatumą, komfortą ir puikų aptarnavimą.

Jūs visados laukiami viešbutyje „Šiaurės vartai“! 

Privalumai